Firmamız
Retail Center İş ortakları, partnerleri ve çalışanları ile ilişkisini güven üzerine kurmuştur.
2016 yılında kurulmuş, global araştırma şirketlerinin retail projeleri ağırlıklı olmak üzere saha araştırmalarını gerçekleştiren bir veri toplama firmasıdır.

Veri toplama firması olarak yaklaşık 25 yıldır var olan  Metron Araştırma ve Bulgu Araştırma nın Panel projeleri için güç birliği oluşturduğu bir firmadır.

İş ortakları, partnerleri ve çalışanları ile ilişkisini güven üzerine kurmuştur.

Yöneticilerin sahip oldukları birikim ve deneyim ile birlikte , deneyimli personeli, kendi ofisleri ve yerel partnerleri ile tüm Türkiye’de veri toplama hizmeti vermektedir. Bu deneyim ile sektör de  faaliyetlerini tarafsız, güvenilir, şeffaf, öngörülü ve  tutarlı olmak ilkelerine bağlı kalarak  devam ettirmektedir.
Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
Ölçeği önceden belirlenmiş, yöntemi “örnekleme” kuralları çerçevesinde tespit edilmiş ve ilgilenilen konuya göre, oluşturulan veri tabanından uzayı tahmin etmeye yönelik tarama yöntemidir. İlgilenilen sektörün gelişimi, büyüme-daralma oranları ve sektöre ait sayısal gelişimin tahmin edilebilmesidir
Bir araştırma kapsamında, hedef kitledeki (bir şehir, bölge, ülkenin tamamı) tüm birimlerine ulaşılması için tam saha alan taraması ile istenilen bilginin elde edilmesi işlemidir. 
Tüketici paneli, belirli bir nüfus büyüklüğünü temsil etmek üzere tasarlanmış sabit bir örneklem dahilinde tüketicilerin alışverişlerini sürekli olarak kaydeden ve raporlayan bir araştırma disiplinidir.
Tüketiciyi satın almaya yönlendirmek amacıyla mağaza içinde uygulanan her türlü aktivite, teknik ve metotdur. Reklâm, tüketiciyi satın almaya hazırlarken, merchandising, tüketiciyi ürünü alması için harekete geçirir.
BİZE ULAŞIN
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.