Firmamız
Kantar Media, hızla evrim geçiren medya sektörü içerisinde, müşterilerine başarılı olma konusunda bilgi akışını sağlamakta ve yön göstermektedir.
İzleyici verileri, tüketici davranışları, dijital pazarlama etkinliği, tüm medya kanallarının ölçümü & analizi, marka itibarı, tüketici ilgisi ve tepkilerinin değerlendirilmesi konularında  danışmanlık ve öngörü sağlar. 

Kantar Media Türkiye organizasyonu, 100+ çalışanı ile İstanbul'da bulunmakta ve bunun yanında Türkiye genelinde istihdam olanağı yaratmaktadır. Dünya genelinde sunduğu hizmetlere paralel olarak, Kantar Media, Ad Intelligence (medya ve reklam takibi), Audiences (Televizyon ve Basın Ölçümleri), Target Group Index (TGI), Kantar Social TV Rating (KSTR) hizmetlerini sunmaktadır. 

Kantar Media, bünyesindeki son derece deneyimli ve konularında uzman çalışanları ile global bilgi akışını devamlı olarak sağlamakta ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Global organizasyonunda çalışan 5,000+ uzmanı ile 50 farklı ülkede, 22,000 farklı şirkete hizmet vermekte ve yaklaşık 3 milyon farklı markayı izlemektedir.


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
BİZE ULAŞIN
0212 312 34 01
0212 321 49 96
Tekfen Ofispark Merkez Mah. Baglar Cad. No:14 B2 Kat:7 Kagithane / Istanbul, Turkey
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.