Firmamız
“Etik kurallara ve bilimsel yöntemlere önem vererek, tarafsız bir gözle çözüm ortağı anlayışında geleceği birlikte hedeflemek” misyonuyla yola çıkan ekip, 15 yılı aşkın süredir iş ortaklarına en iyi hizmeti vermektedir.

1998 yılında kurulmuş olan Method Research Company, pazarlama araştırmaları sektöründe faaliyet gösteren ve konusunda uzman bir araştırma şirketidir. Özellikle farklı araştırma teknikleri kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir. Çalışma ve yaşam biçimini kalite anlayışı ile şekillendirerek iletişimi en üst düzeyde sürdüren MÜŞTERİ ODAKLI yaklaşımı pazardaki en belirgin özelliğidir. “Birlikte düşünelim” sloganının gereği hem dış müşteri hem iç müşteri hem de tedarikçileri ile uzun süreli birliktelikler yakalamaktadır.

Türkiye geneli yapılan çalışmalarında öncelikle kendi bünyesindeki çalışanlarıyla hizmet veren Method Research Company, projelerini İstanbul Merkez Ofisi’nin yanı sıra Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Samsun, Antalya ve Diyarbakır’daki irtibat ofislerinde kendi anketör ve yönetici kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

Kaliteye önem veren anlayışı gereği belirlenen etik kodlar ve standartlar konusunda öncü olmaktadır 2004 yılında tüm sistemlerin entegrasyonu ve kalite ölçüm sistemlerini oluşturmaya başlamış, 2007 yılında sektöre özel TÜAD tarafından verilen Güvenilir Araştırma Belgesi’ni, 2009 yılında GAB02 ve ISO20252 belgelerini alarak bu belgelere aynı anda sahip olan İLK araştırma şirketi olmuştur.

Method Research Company; 2013 yılında Avrupa’da EFQM tarafından, ülkemizde Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve TÜSİAD tarafından dört farklı kategoride verilen Mükemmellik Ödülleri töreninde, KOBİ kategorisinde “Türkiye Mükemmellik Ödülü”nü kazanmıştır. 2014 yılında ise “Türkiye Mükemmellik Büyük Ödülü”nü almaya hak kazanmıştır. 

Kurulduğu yıldan beri sistemli, kaliteli ve farklı çalışma yöntemleriyle müşteri odaklılığı; çalışanlarında, müşterilerinde, işbirliklerinde ve toplumsal yaklaşımlarında benimseyen Method Research Company, bilimsellik ve güven vaadini gelecekte de uluslararası ödüllerle pekiştirmeyi planlamaktadır.

KalDer ile ortak projeler yürüterek özellikle pazarlama konusunda karşılıklı bilgi paylaşımı yapmayı, sürekli gelişim ve yenileşim içerisinde olarak gelecekte Avrupa Kalite Ödülleri’nden birini almayı amaçlamaktadır.
Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
BİZE ULAŞIN
902165581100
902165581105
Altunizade Mah. Haluk Türksoy Sok. No:9 34662 Üsküdar – İSTANBUL
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.