TR
TR EN
Haberler

Yönetim Kurulu

Hakkımızda
BAŞKAN
Doç.Dr. Yener Girişken ThinkNeuro CEO

Doktorasını İstanbul Üniversitesi Pazarlama Bilim Dalı'nda alan Doç. Dr. Yener Girişken, ABD'de Kuzey Karolina Üniversitesi'nde pazarlama odaklı MBA yapmıştır.
Türkiye'nin ilk nöropazarlama şirketi ThinkNeuro'nun kurucusu ve CEO'sudur. Thinkneuro, 2011 yılından itibaren nöropazarlama sistemleriyle reklam, alışveriş ve müşteri deneyimi (UX, CX), marka konumlandırma, motivasyon, dijital pazarlama ve fiyat araştırmaları yapmakta ; 17 ülkede hizmet vermektedir.
TED konuşmacısı olan Girişken, Türkiye ve dünyada nöropazarlama alanında akademik ve profesyonel birçok konferansa konuşmacı olarak davet edilmiştir. Dünya Nöropazarlama Bilim ve İş Konseyi (NMSBA)'nin Türkiye başkanı olan Girişken aynı zamanda Türkiye Araştırmacılar Derneği başkan yardımcısıdır.
Gerçeği Algıla – Nöropazarlama Yolculuğunda İlk Adımlar isimli nöropazarlamanın teori ve uygulamalarını kapsayan kitabı başta olmak üzere birçok uluslararası akademik yayını bulunan Girişken, İstanbul Altınbaş Üniversitesi’nde tüketici nörobilimi üzerine çalışmalar yapmakta ve İşletme Yüksek Lisans Programı’nda nöropazarlama dersi vermektedir.

Türkiye Araştırmacılar Derneği
Adres ve telefon bilgilerimizden bize ulaşabilir veya elektronik posta yoluyla bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
Ergenekon Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 147 Kat 7 Daire 7 Şişli, 34373, İstanbul
+90 212 251 00 53 - 249 23 19
tuad@tuad.org.tr
İletişim Formu
Adres: Ergenekon Mahallesi Cumhuriyet
Caddesi No 147 Kat 7 Daire 7 Şişli, 34373,
İstanbul

Copyright © 2014 TÜAD. Tüm hakları saklıdır.