TR
TR EN
Haberler

Haberler

Değerli Üyelerimiz,

Bu yıl 2-7 Mayıs tarihleri arasında ESOMAR-TÜAD ortaklığı ile dünya araştırma dernekleri ve araştırmacıları tarafından kutlanacak olan  Dünya Pazar Araştırmaları Günü'nün teması “Building a Better Future Together, Through Insights” olarak belirlendi. Tüm dünya araştırmacılarının kutlayacağı etkinlikte sosyal medya paylaşımlarınızda kullanacağınız logo ve banner'ları http://tuad.org.tr/international_market_research_day_logo_banner.zip linkinden indirebilirsiniz. 

 
2 Mayıs kutlamaları kapsamında Türkiye Araştırmacılar Derneği'nin sosyal medya hesaplarından ve uluslararası mecralardan paylaşmak için bir video hazırlayacağız. Aşağıda özellikleri belirtilen içeriklerinizi 22 Nisan Perşembe gününe kadar mine.iseri@tuad.org.tr adresinine iletmenizi rica edeceğiz.


NOT: Kutlamalar kapsamında sosyal medya paylaşımlarınızı #IMRD21 etiketi ile birlikte 2 -7 Mayıs tarihleri arasında yapmanızı rica ederiz.
 
Saygılarımızla,

Türkiye Araştırmacılar Derneği 
Türkiye Araştırmacılar Derneği
Adres ve telefon bilgilerimizden bize ulaşabilir veya elektronik posta yoluyla bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
Ergenekon Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 147 Kat 7 Daire 7 Şişli, 34373, İstanbul
+90 212 251 00 53 - 249 23 19
tuad@tuad.org.tr
İletişim Formu
Adres: Ergenekon Mahallesi Cumhuriyet
Caddesi No 147 Kat 7 Daire 7 Şişli, 34373,
İstanbul

Copyright © 2014 TÜAD. Tüm hakları saklıdır.