Firmamız
Zirve Araştırma 2018 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne Türkiye’nin önde gelen araştırma firmalarına veri toplama hizmeti vermektedir. Kurucusu ve kadrosunun sektörden gelen tecrübeleri ile kantitatif projelerde sektördeki gücünü kanıtlamıştır.
Kurum Misyonu
 
Biz, çalıştığı tüm müşterilerine, kaliteli, zamanında ve doğru verileri/bilgileri sağlamak amacıyla kurulmuş bir şirketiz. Bu amaca ulaşabilmek adına, sektörün gerektirdiği tüm kuralları ve etik kodları büyük bir titizlikle uygularız. Bu etik kodlar çerçevesinde, müşterilerin isteklerini tam olarak anlamaya çalışır, organizasyonumuzu buna göre planlarız. Olumlu ya da olumsuz geri bildirimleri kendimizi ileriye taşıyacak doneler olarak algılarız. Çalıştığımız tüm müşterilerin, dürüst, kaliteli, şeffaf hizmet anlayışı ile hareket ettiğimizi, her aşamada görebilmesini sağlarız. Zirve Araştırma, bilgi gizliliğine dikkat eden, çalışan mutluluğunu ön planda tutarak alanında lider kuruluş olmayı hedefleyen, faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ve operasyonel hızı esas alarak gerçekleştiren bir şirkettir.
 
 
Kurum Vizyonu
Mevcut memnun müşterilerimizin, ilk günkü memnuniyet düzeylerini sağlamak ve bu memnuniyeti arttırmak en birincil vazifemizdir. Misyonumuza uygun olarak, her işimizde, şeffaf, net ve kaliteye ulaşabilecek yol haritaları çizeriz. Hizmet verdiğimiz sektörün büyük ve önemli oyuncularını, misyon ve vizyonumuzla elimizde tutmak, her geçen gün memnuniyet düzeylerinin artmasını sağlamak amacıyla ilerliyoruz. Yeni müşteriler edinmek ve onları da memnun müşterilerimiz arasına katmak da en önemli amacımız. Bu memnuniyeti, şeffaflık, dürüstlük ve kalite ilkelerimizle sağlamak görevimizdir.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
BİZE ULAŞIN
+90 212 824 09 94
Gülbahar Mahallesi Şehit Ertuğrul Kabataş Caddesi Bozkır İş Merkezi No:12 Kat:2 Daire:4 Şişli, İstanbul, Türkiye
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.