Firmamız
Her şey

Her adımında "İLETŞİM" i temel prensip edinen İLETİŞİM ARAŞTIRMA 2014 yılında İzmir ve Adana illlerinde kurulmuştur.
İlkelerinden ödün vermeden müşterilerine yüksek standartlarda, kaliteli hizmet vermeyi temel amaç edinmiş ve hedefleri doğruştusunda İzmir ve Adana ilerinin;

 

  • Araştırmacılar derneği üyesi
  • Güvenilir Araştırma Belgesine sahip
  • İso 20252 Belgesine sahip ve bu standartlarda hizmet veren
  • Kalitatif stüdyoları olan
  • Kadrolu ekibi olan

TEK VERİ TOPLAMA ŞİRKETİDİR


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
Adana, İstanbul ve İzmir illerinde bulunan Kalitatif Stüdyolarımız ile iş ortaklarımıza merak ettikleri alanlarda detaylı, kapsamlı ve doğru bilgiler elde etmeleri için istedikleri gün ve saatlerde stüdyo ve moderatör temini sağlıyoruz. Stüdyolarımızda ses ve video kayıtları alınırken, iş ortaklarımızın canlı bir şekilde grupları hem stüdyolarımızın görünmeyen odalarından hem de uzaktan bilgisayarları ile bağlanarak canlı olarak izlemeleri imkanı veriyoruz. Ses ve video kayıtlarının çözümlemelerini yapıyor gerektiği durumlarda ise deneyimli ekibimiz ile tüm toplantıların notlarını tutuyoruz. Bu şekilde iş ortaklarımızın merak ettiği alanlarda detaylı, kapsamlı ve doğru bilgiler elde etmeleri için hızlı ve pratik çözümler üretip, daha başarılı sonuçlar elde etmelerini sağlıyoruz.
Gerekli niteliklere uygun kişilerle araştırma konusu hakkında yüz yüze detaylı ve kapsamlı olarak gerçekleştirdiğimiz görüşmelerdir. Bu görüşmeleri kalitatif araştırma stüdyolarımızda veya kişilerin kendilerini rahat hissedecekleri ortamlarda deneyimli ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz.
Uzman ekibimiz ile Cati Stüdyolarımızda telefon ve bilgisayar aracılığıyla iş ortaklarımıza Yurt içi ve Yurt dışında doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmalarının çözümünü sunuyoruz.
Kuruluşların profillerine uygun kişilerden seçilen gizli müşteri araştırmacılarımızla belirlenen senaryolar çerçevesinde kuruluşların hizmetlerininin, fiziki yapılarınının, performanslarınının ve kalitelerininin kontrolleri yapılır ve raporlanır.
BİZE ULAŞIN
0232 463 8024
EGE BÖLGE OFİSİ: Kültür Mahallesi 1438 Sokak No:5/7 Alsancak İZMİR
AKDENİZ BÖLGE OFİSİ: Reşatbey Mah. Türkkuşu Cad. Işık Apt.Kat:2 Seyhan ADANA
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.