Firmamız

HİKAYEMİZ

2016 başında kurulan ve kurulduğu günden bugüne, müşterilerine proje ayrımı yapmadan irili ufaklı birçok araştırma projesinde destek veren pazar araştırma ajansıyız.

Sizler için planladığımız araştırma çalışmalarında çıkan teorilerin, aksiyona dönüşmesi ve bu aksiyonların pazardaki olumlu sonuçlarını görmek bizim için en büyük iş tatminidir.

Bu çerçevede hedefimiz 4 ana aşamada sizlerle uzun soluklu ilişkiler kurmaktır.

Size Özel : Sektörünüzün dinamiklerini göz önünde bulundurarak, standart yaklaşımların dışında size özel çalışmalar sunuyoruz.

Hızlı ve Sistemli : Uzman ve esnek yapımız ile ihtiyaçlarınıza hızlı, doğru planlanmış ve net cevap verecek çalışmalar sunuyoruz.

Tecrübeli : Bilgi birikimimizi derin ve titiz analizlerle destekleyerek stratejik içgörüler çıkartmak üzerine odaklanıyoruz.

İş Ortağı : Yaptığımız işlerde A’dan Z’ye sizinle dirsek dirseğe çalışıyoruz, hedeflediğimiz iş sonucuna ulaşmadan işimiz bitmiş saymıyoruz.

 

STANDARTLARIMIZ

FRAM Araştırma, 2016 yılından bugüne ESOMAR (European Society for Opinion and Marketing Research) Kurumsal üyesidir ve kurumun etik ve profesyonel standartlarına uymayı taahhüt etmektedir.

FRAM Araştırma 2018 yılında yaptığı araştırmalar ile Aralık 2018’de Bureau Veritas tarafından denetimden geçmiştir.


Denetimler sonrasında ISO  (International Organization for Standardization) nun Pazar araştırma ve Sosyal araştırmalar için oluşturduğu ISO 20252:2012 standartlarına tam olarak uyduğu onaylanmıştır.


Fram Araştırma aynı zamanda, Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından belirlenen standartlara uyan, Bureau Veritas ve British Standards Institution tarafından denetlenen Araştırma ve Veri Toplama şirketlerine verilen Güvenilir Araştırma Belgesini de almaya hak kazanmıştır.

 

YAKLAŞIMIMIZ

Gerçekleştirdiğimiz her bir projede baştan sona kadar tecrübeli araştırmacılar görev alır.

Bulguların yer aldığı sunumlarımız standart bir raporunun ötesindedir: iletişim stratejilerinize yön gösterecek ve sektörünüzde uygulayabileceğiniz gerçekçi çıktılar elde edersiniz.


 

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
BİZE ULAŞIN
+90 (216) 999 18 33
Ritim İstanbul B Blok Da:44 Cevizli Mah. Zuhal Sok. No 44, Maltepe, İstanbul 34846
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.