Firmamız
Bordo araştırma iş ortaklarına yeni ve farklı bir bakış acısı getirmek amacı ile araştırma ve finansal sektörde on beş yılı aşan tecrübeli girişimciler tarafından kurulmuştur.

Bordo araştırma, İstanbul Merkez ve talep edilen diğer Bölgelerde de projeler hazırlayan ve organize eden bir kuruluştur.

Bordo araştırma proje çalışması talep eden kurum ve kuruluşların imajlarını yükselten bir anlayış ve temsil etme özelliklerine sahip olup, araştırmanın ilkelerine bağlı niteliklerle donanımlı seçkin bir topluluktur.

Bordo araştırma, proje çalışması talep eden firmaların bulgularından hiçbir şekilde yararlanmaz ve başka kişi yada kuruluşların yararlanmasına izin vermez.

Bordo araştırma, bilgi derleme ve tanıtım aktiviteleri sürecinde bilimsel ilkelere bağlı sürekli denetim mekanizmaları ile çalışmalarının sağlıklılığına ve zamanlamasına önem verir.

Bordo araştırma, yapılan çalışmaların gizlilik ilkesine sonuna kadar bağlı kalır.

Bordo araştırma işinin ehli tarafsız,bilimsel,esnek,hizmet odaklı olarak tasarlanmıştır. Hızlı gelişime acık bir anlayışla müşterileri ile aksiyona yönelik bilgi paylaşmayı hedeflemektedir.

Bordo ekibi olarak yüksek enerjimiz dinamik yapımız yenilikçi bakış acımız,sektörü bilen deneyimli çalışanlarımız ile size yardımcı olmaya hazırız.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
BİZE ULAŞIN
0212 356 00 63
Adres: Gülbahar Mah. Avnidilligil Sok. No:13/B Kat:1 Şişli /İstanbul

Tel: 0212 356 00 63

Email: bordo@bordoarastirma.com

Web: www.bordoarastirma.com
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.