Firmamız
Ipsos, dünyanın lider araştırma şirketlerinden Ipsos Grubunun bir parçası olarak reklam, müşteri ve çalışan memnuniyeti, pazarlama, medya, kamuoyu araştırmaları ve geleceği tahmin, modelleme ve danışmanlık uzmanlıkları sunan global bir pazar araştırma şirketidir. Ipsos 500’e yakın çalışanı ve pazar payı ile Türkiye’nin en büyük araştırma şirketidir.
 
TÜİK’den sonra ülkemizin en fazla araştırmacıya sahip kuruluşu olan Ipsos, deneyimli araştırmacıları ile müşterilerinin işlerini geliştirmeleri için, ilk yaratıcı aşamadan, marka / hizmet / ürün gelişme evrelerine kadar olan tüm süreçte  ileri araştırma araçlarıyla, yüksek kalitede  çözüm üretir. Ipsos, hızlı tüketim,  perakende, dayanıklı tüketim,  sağlık, teknoloji, finans, otomotiv, medya,  turizm ve daha pek çok alanda müşterileri ile çözüm ortağı olarak çalışır.
 
Ipsos, ISO20252 ve Güvenilir Araştırma Belgesi (GAB) sahibidir ve çalışmalarını bu kalite standartları çerçevesinde  yürütür.
 
Ipsos Grubu, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik prensiplerine bağlılık gösteren bir kuruluştur. Birleşmiş Milletler Küresel İlkelerinin aktif üyesi ve savunucusudur. Ipsos, çevreye olan etkilerini ve karbon ayak izini azaltmak hedefiyle faaliyetlerini sürdürür ve bu kapsamdaki global bağımsız kuruluş olan CDP (Carbon Disclosure Project)’ye global olarak rapor verir.
Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız
Uzmanlık Alanları
Uzmanlık Alanı Seçiniz:
IQ: Ürün Geliştirme.Ürün, ambalaj, fiyat testleri ve Pazar öngörüleri. MQ: Pazar Geliştirme, Pazar segmentasyonları, Pazar payı ölçümleri Alışveriş Davranışları Pazarlama Bilimi
Tüketici Paneli: Hane ve Bireysel Tüketim Panelleri. Yaşam Tarzları & Değerler. Hazır Giyim Tüketim Endeksi. Perakende Ölçümleme: Dağıtım & Merchandising etkinliği. Ev Dışı Tüketim Paneli.
Sadakat Araştırmaları: Müşteri Memnuniyeti. Çalışan Memnuniyeti. CRM. Gizli Müşteri.
Reklam: Yaratıcı Süreç. Reklam ön ve sonra testleri. Reklam etki ölçümü. Marka Değeri. Medya: Internet Ölçümü. Konumlama, İçerik araştırmaları.
Kalitatif Araştırmalar; Grup tartışmaları. Etnografi. Netnografi
Sosyal Araştırmalar Kurumsal İtibar Araştırmaları
Sağlık Araştırmaları
Veri Toplama ve Tablolama
BİZE ULAŞIN
+90 216 587 1111
+90 216 465 1717
Centrum İş Merkezi,
Aydınevler Sanayi Cad. No:3
34854 Küçükyalı - İstanbul / Türkiye
Copyright © 2014 TÜAD.
Tüm hakları saklıdır.