TR EN

Bireysel Üyelerimiz
EBRU TETIK INCEAYAN

Geri
Üye Adı EBRU TETIK INCEAYAN
Firması OPTİMİST ARAŞTIRMA VE DESTEK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Görevi Genel Koordinatör
Adres Cihannuma Mah. Abbasağa Sok. No:9/7 Beşiktaş-İstanbul
Posta Kodu
Şehir
Telefon
Faks

Araştırma konusunda uzmanız…

Sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin her il ve ilçesine erişebilen bir saha örgütlülüğüne sahip olan Optimist, araştırma tasarımından analiz ve raporlamaya kadar tüm araştırma süreçlerinde uzman bir insan kaynağı ile hizmet sunmaktadır.

Butik bir şirketiz…

Optimist Araştırma ve Destek Hizmetleri büyük-küçük müşteri ayrımı yapmaksızın, örneklemin ya da bütçenin büyüklüğüne veya küçüklüğüne bakmaksızın her müşterisine ve her projesine hak ettiği en yüksek özeni gösterir.

Etik bir şirketiz…

Optimist Araştırma ve Destek Hizmetleri olarak araştırmanın her sürecinde hukuksal ve  bilimsel etiğe bağlıyız, hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın bu etik ilkelere uymasını sağlamak sorumluluğuna sahibiz. Var olan etik ilkelerin uygulaması ve geliştirilmesi konusunda toplumsal sorumluluk taşırız.

 

Optimist Araştırma 2011 yılında Türkiye’de “çözüm üretmek” amacıyla kuruldu. Sosyal hayatın, iletişimin, kültürün parçalarını bir araya getirmekten ve takım oyununu seven bir aile olan Optimist Araştırma, hayatın her alanını araştırmak ve paylaşmak için çalışmalarına devam ediyor.

2018 Eğitim İçerikleri
Copyright © 2014 TÜAD. Tüm hakları saklıdır.